משחקי מציאות מדומה, עולם שלם של אפליקציות מרהיבות ומשחקי מציאות מדומה בתלת מימד, כל מה שידעתם עד עכשיו על משחקי מחשב הולך להשתנות, במשחקי מציאות מדומה ההפרדה בין המשחק למשחק הולכת ונעלמת, וככל שהטכנולוגיה משתכללת אתם הולכים ונטמעים אל תוך עולם המציאות המדומה.

נציג בקצרה כמה מהמשחקים המובילים בתחום, זוהי רק ההתחלה עולם של משחקים הולך ומתפתח כל יום, ודרכים שונות לחוות את המציאות המדומה הולכות ונוצרות בכל רגע, קסדות מציאות מדומה בשילוב עם מחשב, משקפי מציאות מדומה לסמארטפון, מערכת של אוזניות עם משקפיים תואמות ללא צורך בסמארטפון או במחשב, שילוב של מציאות מדומה ומציאות רבודה, העתיד גדול והוא פתוח לפנינו.

Zombie Shooter VR

משחק המותאם לאייפון אייפד ואייפוד, חיסול זומבים במבוך אינסופי במסע אל תוך עולם אפוקליפטי על ידי נשק שאנחנו בוחרים, רמת קושי שעולה בהדרגה, הנשק יורה באופן אוטומטי, צריך רק להסתכל על המסך, פיתוח של חברת Fibrum.

Edge of Nowhere

משחק  המותאם לOculus Rift  מסע אל ההרים הרחוקים והנישאים  באנטארקטיקה, בחיפוש אחר משלחת חיפוש שנעלמה, מסע של חילוץ הופך להיות הרפתקה אל תוך עולם לא ידוע, עולם סוריאליסטי נגלה לפנייך המעמיד במבחן  את השפיות ואת האומץ שלך.

בעולם זה מסע החיפוש הופך להיות מסע אל הלא נודע, שבו שום דבר אינו כפי שהוא נראה.

פיתוח  עצמאי,        .Insomniac Games

משחק המותאם ל Project Morpheus Sony , Rigs הוא משחק המשלב סוגים שונים של ספורט, משחק הכולל ירייה ומתאים למשחק יחיד.

משחק מלא בדרמה, להכות את היריב מהאוויר כשהוא עומד להבקיע גול, או להבקיע בעצמך גול עבור הקבוצה שלך ברגע האחרון.

זהו שילוב מנצח של משחק ספורט וירי בתלת מימד בשילוב טכנולוגיה וויזואלית מרהיבה.

 

משחקי מציאות מדומה הם העתיד בתחום המשחקים, שלב חדש של חוויה אינטראקטיבית, סקרנו כאן שלושה משחקים בלבד, רק בשביל לתת לכם טעימה קטנה, כי העושר העצום של המשחקים הוא מגוון להפליא, אם תרצו תוכלו לבחור משחק מהרשימה של המשחקים, ולנסות אותו באופן פעיל, אין כמו ניסיון אישי בשביל להתחיל במסע.