באפריל בשנת 2009 משפחת קרסון נעלמה מביתם בריצ'מונד מאז לא נודע דבר על גורלם. הקשר האחרון עם משפחת ריצ'מונד היה כאשר אדון קרסון אב המשפחה, יצר קשר עם המשטרה המקומית, בכדי לדווח על שורה של אירועים מסתוריים ולא ניתנים להסבר.

האירועים באפליקציה החדשה למציאות מדומה מתרחשים באותו לילה שבו נעלמה משפחת קרסון מבלי להתיר שום עקבות.

The Night the Carsons Disappeared היא אפליקציה של ז'אנר האימה במציאות מדומה היחידה המעמידה אתכם בנעליו של מייקל קרסון ומחזירה אתכם אל אותו לילה באפריל 2006, בו מייקל ושתי בנותיו נעלמו מבלי להתיר עקבות.

The Night the Carsons Disappeared לוקח אתכם למסע אל אותו לילה מסתורי בו נעלמה המשפחה, אותו אתם חווים דרך עיניו של אבי המשפחה, מייקל קרסון.

הגרסה הנוכחית היא הגרסה המותאמת להפעלה ללא כל אמצעי עזר נוספים. פשוט שבו בנחת ותנו למסע האימה לחלוף על פניכם. הגרסה האידאלית אם אתם רוצים להפחיד את המשפחה או את החברים בליל כל הקדושים. כל המסע כולו לוקח 30 דקות, אם תרצו לקצר את הזמן תוכלו לעשות זאת דרך התפריט הראשי.

למה לכם לשחק באפליקציה החדשה? מי מכם לא מעוניין לחוות למשך 30 דקות מסע של אימה מרתק אל אחת מהתעלומות הגדולות ביותר שבה משפחה שלמה נעלמה מעל פני האדמה?

כל מה שאתם צריכים זאת קסדת מציאות מדומה ואתם יכולים להתחיל את מסע האימה.

האפליקציה מתאימה לקסדת המציאות המדומה, HTC Vive, קסדת המציאות המדומה שהופכת כל חוויה בעולם הווירטואלי למציאות ממשית חיה, ולקסדת המציאות המדומה של אוקולוס ריפט, Rift CV1, הקסדה המושלמת בשביל התמזגות אולטימטיבית עם העולם המדומיין.

היכנסו עכשיו אל תוך עולם מופלא וגלו מה קרה למשפחת קרסון ולאן היא נעלמה.