משחקים למציאות מדומה

מציאות מדומה היא עולם חדש ומופלא המאפשר לכם בפעם הראשונה בעידן הטכנולוגי, להתנסות באופן ישיר בחוויה של התמזגות, באמצעות משקפי וקסדות מציאות מדומה תוכלו לצפות בסרטים בתלת מימד, תוכלו לשמוע מוזיקה ולצפות בהופעות חיות, ותוכלו כמובן ליהנות מהמגוון הרחב של האפליקציות והמשחקים המותאמים במיוחד לעולם המציאות המדומה.

משחקי מציאות מדומה הם אפליקציות המותאמות במיוחד למשקפי וקסדות מציאות מדומה, החלוקה הכללית היא בין משחקים ואפליקציות המתאימים לשימוש באמצעות המחשב, ובין כאלו המתאימים לשימוש באמצעות הפלאפון הנייד.

לדוגמא אוקולוס ריפט DK1 גרסת המפתחים שהתחילה את המהפכה, היא קסדת מציאות מדומה המותאמת למחשב, באמצעות תוכנת ההפעלה של WINDOWS תוכלו לצפות במאות אפליקציות ומשחקים, כיום גם ניתן להשתמש בקסדה עם מערכת ההפעלה OS X של אפל ועם מערכת ההפעלה של לינוקס.

היום תוכלו למצוא בשוק מגוון רחב של קסדות ומשקפי מציאות מדומה בהתאמה מיוחדת לפלאפון הנייד, למשל Samsung Gear VR, שיתוף פעולה של סמסונג וחברת אוקולוס, המשקפיים הנראות כמשקפי צלילה עם עדשות רחבות במיוחד, נועדו בשביל מכשירי הסמרטפון, Galaxy 6 ,  Galaxy Note, מסך המכשיר מותקן ישירות על עדשות המשקפיים, ועל ידי כך נוצרת חוויה בתלת מימד של מציאות מדומה.

משקפי מציאות מדומה וקסדות מציאות מדומה מתאימות הן לסמארטפונים של אייפון מבית היוצר של חברת אפל, עם מערכת ההפעלה IOS, והן למערכת ההפעלה של אנדרואיד ולפלאפונים החכמים העובדים עם מערכת הפעלה זאת.

כיום המגוון הרחב של משקפי וקסדות מציאות מדומה מאפשר לכם לבחור את המשקפיים ואת הקסדות, המתאימים לכם ביותר, ולהחליט האם אתם מעדיפים את הסמארטפון או את המחשב, ואם איזו מערכת הפעלה אתם מעוניינים לעבוד בעולם המציאות המדומה.

אוקולס ריפט קיו 1 פריצת הדרך הראשונה

משחקים-מציאות-מדומהגרסת הצרכן של אוקולוס ריפט שהתחילה את המהפכה בעולם המציאות המדומה, הקסדה מורכבת ממסגרת פלסטית באיכות גבוהה קלה ביותר, המאפשרת להרים את הקסדה בקלות ביד אחת,  מותאמת  במיוחד למבנה הראש ומאפשרת להרגיש  בנוחות בזמן הצפייה והשימוש בקסדה.

הקסדה מגיעה עם משקפיים תואמות ועם אוזניות המורכבות על הקסדה כחלק אינטגראלי ממנה. באמצעות כפתור הזזה הנמצא מתחת לקסדה תוכלו לשלוט במרחק בין העדשות, כל הפיתוח נעשה בשביל לאפשר לכם להרגיש בנוח ולצלול אל תוך החוויה האישית שלכם, בהתאמה מושלמת.

המבנה הפנימי של העדשות מכיל שני מסכי OLED אחד לכל עיין, אלו צגים דקים המאפשרים חדות ראייה ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת החוסכת אנרגיה וחשמל.

התחושה היא כמו לשים זוג משקפיים, פשוט וקל פעולה יום יומית רגילה ואתם כבר בעולם אחר.

כל המבנה האופטי של העדשות ניתן להסרה, כך שאתם יכולים למצוא את העדשות המתאימות לכם ביותר  למבנה הפנים והגולגולת, כל אחד יכול להתאים לעצמו באופן מיוחד את העדשות והמרכיבים הנלווים הנוחים ביותר בשבילו.

המכשיר מכיל מצלמה מיוחדת בשביל לעקוב אחרי תנודות הראש שלכם, זה מאפשר תחושה של היטמעות המבטלת את המרחק בין הצופה לבין מה שהוא צופה בו,  הקסדה מגיעה עם ג'ויסטיק תואם המאפשר שליטה מקסימאלית במשחקי מציאות מדומה המותאמים במיוחד לריפט קיו 1.

מסע אל עבר המציאות המדומה

משחקי מציאות מדומה מאפשרים היום לכל אחד לקחת חלק במסע מיוחד של מראות וצלילים, הקטגוריות השונות נעות בין אפליקציות ללמידה, המאפשרות היכרות אינטימית עם מערכת הכוכבים וגוף האדם ועם כל נושאי הידע של המין האנושי מהיסטוריה וספרות עד למתמטיקה ולעולם המדע, ישנם משחקים המשלבים משחקי פעולה והרפתקאות עם מדע בדיוני, משחקי חשיבה, אפליקציות למדיטציה, תוכלו להתרשם מהמבחר העצום באתר שלנו, הראשון מסוגו בעברית המכיל מידע על עשרות אפליקציות ומשחקי מציאות מדומה.

http://vr-games.co.il/

תוכלו גם לרכוש משחקים בחנויות של גוגל פליי ואפ סטור:

https://play.google.com/store

https://twitter.com/AppStore

משחקי מציאות מדומה מתאימים לכל גיל, ישנם משחקים לילדים המאפשרים להם להתנסות בחוויה המורכבת והמרתקת של משחקים בתלת מימד, וישנם משחקים למבוגרים, המשלבים הרפתקה ודמיון עם מורכבות אינטלקטואלית וחשיבתית.

השכרה וקנייה של משקפי וקסדות מציאות מדומה

באתר זה http://u-phone.co.il/ תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם בשביל השכרה או קנייה של משקפי מציאות מדומה, כמו כל מוצר שאתם קונים עליכם קודם כל עליכם לדעת מה אתם רוצים, האם אתם מעוניינים בקסדה או במשקפיים, האם אתם מעוניינים בחיבור למחשב או בשימוש דרך הפלאפון הנייד, באתר יש לכם את כל המידע הדרוש שיעזור לכם להחליט.

יש לנו משקפי מציאות מדומה תלת מימד איכותיות, בהתאמה מיוחדת למסכים של 4-5.7 אינץ' , משקפי גוגל קארדבורד במיוחד לסמארטפונים  של נקסוס וגלקסי, תוכלו כמובן גם לרכוש או להשכיר את האוקולוס ריפט Q1, במחירים הנעים בין 39 שקלים למוצר עד 3990 שקלים, תוכלו לבחור לכם בדיוק את מה שמתאים בשבילכם.

המלצה לשלושה משחקי מציאות מדומה

באתר שלנו http://vr-games.co.il/ יש מגוון רחב ועשיר של משחקי מציאות מדומה, להלן סקירה קצרה של שלושה מהם, המלצה להתחלה של הרפתקה חדשה בעולם המציאות המדומה.

Aliens Invasion VR הפלישה ממאדים:

חייזרים במציאות מדומה

להגן על הערים המרכזיות בעולם מפני פולשים מהחלל החיצון וההתקפה האכזרית שלהם. אתם יכולים לעוף לשמיים עם ה- F16 שלכם ולירות בכל עב"ם שעומד להרוס את הערים האהובות עלינו ביותר, הראו לעולם את כוח הלחימה המופלא שלכם והצילו אותו מהיצורים הבלתי רצויים, שהגיעו במיוחד בשביל להשמיד אותו.

האפליקציה מתאימה למגוון רחב של קסדות ומשקפי מציאות מדומה:

Durovis Dive, Homido, Google Cardboard, Carl Zeiss VR One, Cmoar, FIBRUM

בהתאמה למערכת ההפעלה של גוגל, אנדרואיד, ולמערכת ההפעלה של אפל  IOS .

Neptune Flux | נפטון פלוקס:

משחק מציאות מדומה- פלנט פלוקסמשחק הרפתקאות בלב הים, בעומק המצולות, המתרחש בעתיד. אתם פועלים של חברה דיסטופית, אחראים על הפעולות שלהם באוקיאנוס.

בעומק המצולות אין אור שמש טבעי, לכן עליכם להשתמש בציוד הנמצא על רכב המסע שלכם, בשביל לנווט את דרככם חשיכה.

ציוד הצלילה שלכם כולל זרקור עם להבה עם עוד אפשרויות אחרות לשכלול הציוד כמו סונאר ויזואלי.

האפליקציה מתאימה לקסדת המציאות המדומה האולטימטיבית של אוקולוס ריפט ,DK2, ולמערכת ההפעלה של  WINDOWS.

Liftoff VR | ליפטוף:

ליפטוף - מציאות מדומהשיגור של טיל לחלל בעולם המציאות המדומה, האפליקציה שמאפשרת לכם לחוות זאת ממבט ראשון, אחרי שיגור מוצלח של הלוויין לחלל יש לכם הזדמנות להנחית את טיל המשנה ולנווט אותו אל עבר נחיתה בטוחה, שיגור של טילים לחלל, ניווט בחזרה, הם עכשיו אופציות ריאליות לגמרי בעולם משחקי המציאות המדומה.

כל מה שאתם צריכים בשביל להתחיל בחוויה הם משקפי המציאות המדומה של גוגל קארדבורד, באמצעות הפלאפון החכם יש באפשרותכם עכשיו להיכנס אל עולם קסום ומופלא.

האפליקציה החדשה מותאמת למגוון רחב של משקפי וקסדות מציאות מדומה:

Durovis Dive, Homido, Google Cardboard, Carl Zeiss VR One, Cmoar, FIBRUM

בהתאמה למערכת ההפעלה של אנדרואיד ולמערכת ההפעלה של IOS מבית היוצר של אפל.