משחקי יריות במציאות מדומה

משחקי יריות במציאות מאפשרים לכם עכשיו בפעם הראשונה לא רק להיות שותפים למשחק יריות אטרקטיבי, אלא להיטמע לחלוטין במשחק עד כדי טשטוש הגבולות בין דמיון למציאות.

באמצעות קסדות ומשקפי מציאות מדומה, תוכלו להיכנס לעולם מרהיב של משחקים ואפליקציות שישנו לחלוטין מן היסוד את כל חווית המשחק שלכם.

בעולם המציאות המדומה תוכלו גם לשחק במשחקי יריות תוך שימוש בכדורים חיים, תוכלו עכשיו להתנסות בירי במטווח וירטואלי בו אתם משתמשים בתחמושת חיה בשביל להתאמן בירי.

משחקי יריות במציאות מדומה הם התנסות יוצאת דופן ואינטראקטיבית בעולם חדש ומרהיב. תוכלו לשחק במשחקי יריות המותאמים לשחקן יחיד או לחלוק את החוויה עם חבר במשחק יריות המותאם לשני שחקנים או יותר.

משחקי יריות למציאות מדומה מספר משחקים להדגמה

בשביל להרגיש באמת מהו משחק יריות במציאות מדומה, הכנו עבורכם רשימה קצרה של משחקים ואפליקציות למציאות מדומה. כל המשחקים והאפליקציות ניתנים לרכישה באתר שלנו.

Rampage: רחובות העיר מלאים באנשים רעים יש רק בן אדם אחד המוכן לפעולה, הסוכן ברוס, אתם הדמות הראשית במשחק שבו ללא גבולות אתם נלחמים על חייכם למען העיר המוקפת במחסלים.

City Z: באפליקציה החדשה למציאות מדומה  City Z אתם המנהיג של אחת מהקבוצות ששרדו, בניסיון אמיץ לשחרר את האזור שלכם מהשפעתם של היצורים הקטלניים, עיר אחרי עיר אתם מתקדמים אל היעד, החזרת האנושות אל פני כדור הארץ, תחייה מחודשת של התרבות שנכחדה.

The Brookhaven Experiment: משחק יריות והישרדות, במיוחד בשביל HTC Vive, זוהי ההתחלה של סוף העולם, אתם נדרשים לשלוט בכל כלי הנשק המתוחכמים שעומדים לרשותכם בשביל לשרוד את המתקפה של המפלצות האימתניות המאיימות להשמיד אתכם מן היסוד.

Climax Studios – Bandit Six (Gear VR): משחק יריות מותאם במיוחד למציאות מדומה, מלחמת העולם השנייה של הזנבות, היכונו לקרב המכריע, עכשיו הכל תלוי בכם.

לחיות במציאות מדומה משחקי יריות למכירה

באתר שלנו האתר הגדול ביותר בישראל בתחום משחקי המציאות המדומה, תוכלו למצוא עוד עשרות משחקי יריות למכירה, בהתאמה מיוחדת לכל הקסדות והמשקפיים של המציאות המדומה. משחקי יריות  למציאות מדומה זהו עולם חדש של התנסות שאינו דומה לשום משחק יריות אחר שהכרתם בעבר.