אם תמיד חלמתם לעוף, להרגיש את הרוח נושבת מולכם בעודכם עפים באוויר. אם תמיד חלמתם להמריא לשחקים או לצלול במהירות אל צמרות העצים, להפליג תוך כדי סכנה אל פתחם של הרי געש פעילים, עכשיו זאת ההזדמנות שלכם, Leave The Nest, אפליקציית התעופה החדשה בעולם המציאות המדומה.

באמצעות הכנפיים הקטנות שלכם תוכלו להמריא מהקן החמים והבטוח אל העולם, התחילו במסע הגדול אל העולם הרחב. בעודכם עפים באוויר תחלפו מעל יערות מופלאים ושקטים, ערים מיוחדות ואקזוטיות, נופים מרהיבים והרי געש פעילים.

תוכלו לצבור בדרך נקודות בונוס ולהכפיל אותם ככל שאתם עולים גבוה יותר, אך אל תעלו יותר מדי גבוה האוויר שם דליל ולא מאפשר להישאר זמן רב.

האפליקציה מתאימה לקסדת המציאות המדומה HTC VIVE, קסדת המציאות המדומה של HTC VIVE מאפשרת לכם לקחת חלק פעיל ודינמי בחוויה, תוכלו ללכת בתוך מרחב מדומיין להושיט את ידכם ולגעת במציאות הנוצרת מול עינכם, לרוץ ולקפוץ להשתלב בתוך הנוף הווירטואלי שנוצר במיוחד בשבילכם.

בשביל האפליקציה הנוכחית עליכם לפנות מרחב בבית לשם התנסות מקסימאלית בחוויה, נפנוף בזרועות שלכם בשביל לעוף.

יש לכם אפשרות לשלוט בציפור אך ורק על ידי נפנוף בידיים ולהרגיש באופן חי את מסע התעופה. תוכלו גם לבחור לפני הפעלת המשחק את אופן השינוי של הנתיבים השונים, האם אתם רוצים לשנות נתיב בצעד לצד שמאל או לצד ימין, או באמצעות שימוש במערכת ההפעלה של הקסדה.

גם בשביל צלילה יש לכם כמה אופציות לבחירה, תוכלו לבחור להפעיל את האופציה העוקבת אחרי תנועות הגוף שלכם או להשתמש במשטח נגיעה.

האפליקציה מתאימה לתוכנת ההפעלה של .WINDOWS